Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Tranche Finance Nedir? SLICE Ne İşe Yarar?

0 16

Tranche Finance (SLICE) Coin, riski yönetmek adına kurulan ve merkezi olmayan bir protokoldür. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “Tranche Finance nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Tranche Finance nedir? SLICE ne işe yarar?

Protokol, biri sabit oranlı Dilim A ve biri değişken oranlı Dilim B olmak üzere kurgulanmıştır. Aynı zamanda iki yeni faiz getiren araç oluşturmak için Compound’un cTokens ve AAVE’nin aTokens gibi herhangi bir faiz tahakkuk Token’i ile bütünleşmektedir. Tranche Finance Protokol’ü şu anda Bileşik ile entegre olmaktadır. SLICE Token’i protokolün yönetim Token’i olarak da adlandırılmaktadır.

Tranche Finance Coin kullanıcıları, protokol parametreleri ve diğer yönetişim konularına oy verebilmektedir. Ayrıca ödüller için SLICE veya SLICE-LP Token’larını stake edebilmektedirler. Tranche Finance, platform kullanımıyla da değer kazanmaktadır. USDT, Dai ve Ethereum’daki protokol ücretleri, tahakkuk eden ücretler daha sonra UniSwap havuzları aracılığıyla SLICE Token’leri ile değiştirilebilmektedir.

Avantajları neler?

Tranche Finance ile doğrudan ödüller için bahis yapılabilmektedir.UniSwap’ta likidite sağlanmaktadır. Ayrıca ödüller için SLICE-LP Token’ları kullanılmaktadır.Dilimlere para yatırarak SLICE ödülleri kazanılmaktadır.Tranche Finance kullanıcıları iyileştirme tekliflerine oy verebilmektedir.Ayrıca HODL ve platform kullanımından da yararlanılmaktadır.

Tranche Finance projesini benzersiz kılan nedir?

Tranche Finance, merkezi olmayan ağlar için borç kıdemini yeniden inşa etmektedir. Ayrıca Tranche Finance, diğer risk yönetimi protokollerinden farklı olarak risksiz ve tamamen kalıcı ve risksiz varlıklar sağlamaktadır.

Toplam arzı miktarı ne kadar?

20.000.000 Tranche Finance (SLICE) Token’i, Tranche hazinesine tahsis edilen 3.000.000 SLICE ve proje geliştirme için hakediş sözleşmelerine kilitlenen 3.000.000 SLICE ile basılmaktadır. Tranche Finance, topluluk oyu ile etkinleştirilebilen %2’lik bir devre dışı enflasyon mekanizmasına sahip olmaktadır.

Tranche Finance nedir? SLICE nasıl satın alınır?

SLICE ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; Gate.io, Uniswap (V2) ve Bittrex’tir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz SLICE listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca SLICE seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.