Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Analist, Sepetindeki ve Toplanacak Altcoin’leri Paylaştı!

0 9

Twitter’ın popüler kripto para analistlerinden Paradotor, yeni bir tweet’te düşüşte topladığı altcoin’leri paylaştı. 2022 için altcoin sepetini güncelleyen analist, HOT tokenden büyük hareketler beklediğini söyledi.

Düşüşte satın alınacak altcoin projeleri

715 bin Twitter takipçili Paradotor, her düşüşte HOT, SXP, JASMY, MBOX gibi coinleri topladığını paylaştı. Analist, 2019-20 döneminde RVN ve HOT arasındaki benzerliği de dikkat çekiyor. Paradotor, en son tweet’lerinde iki altcoin için şunları söyledi:

2019-2020’de RVN & HOT arasındaki fiyat hareketlerinde paralellik vardı. RVN büyük hareket yaptı. BETA testine yaklaşan HOLO’nun tokenı HOT’ta seri hareketler görebiliriz. Yine diyorum. HOT’tan hala çok umutluyum. Yine şov yapacak.

Düşüşte satın aldığı altcoin’lere gelince, Paradotor bunun için aşağıdaki kripto para birimlerini ön plana çıkarttı.

Holo (HOT)Swipe (SXP)JasmyCoin (JASMY)MOBOX (MBOX)

Paradotor’ın 2022 altcoin sepeti

Yeni yıl tüm beklentilerin aksine kripto para piyasası için yıkıcıydı. Bitcoin başta olmaz üzere tüm piyasa %50’den fazla değer kaybetti. Paradotor ise bu ortamda 2022 sonuna kadar aşağıdaki coin’leri tercih edeceğini söylüyor:

Holo (HOT)Swipe (SXP)Reef (REEF)Mobox (MBOX)JasmyCoin (JASMY)Oasis Network (ROSE)Curve (CRV)Automata (ATA)dForce (DF)LooksRare (LOOKS)Newscrypto Coin (NWC)

Bu arada, analiste göre yukarıdaki altcoin sepeti 2023’te piyasasının gidişatına göre değişiklik gösterebilir. Paradotor, yıl sonuna kadar sepetinin bu altcoin projelerinden oluşacağını söylüyor.

Güncellemeler

Paradotor, eski sepetinden DYDX ve SNX içinde değişikliğe gittiğini de duyurdu. DYDX tokeni zararına sattığını söyleyen analist, 0,06 dolardan ROSE token altığını söylüyor.

Bir diğer değişiklik SNX ve CRV arasındaydı. Analist, altcoin portföyüne 1,06 dolardan CRV eklediğini paylaştı. Bununla birlikte, olası bir DeFi boğası öncesinde pozisyon aldığını söyledi.

Merge tamamlandı, altcoin piyasası için sırada ne var?

kriptohaberler.net‘dan takip ettiğiniz üzere, çoğa kripto analisti Ethereum merge’den satın sert hareketler oalcağından emindi. Hızlıca gelip geçen merge ardından yatırımcılar bir sonraki trendin olacağını düşünmeye başladı. Yükselme tamamlandıktan sonra Bitcoin ve Ethereum 20.000 ve 1.500 dolar desteklerinin altında işlem görüyor.

Bununla birlikte, Ethereum artık madenciliği terk ettiği için ETC ve RVN gibi ağlara göçü tetikledi. Özellikle Ravencoin’in RVN’si %169, Ergo’nun ERG’si %132, Flux %156 ve Ethereum Classic’in ETC’si son 90 günde %135 yükseldi. Ancak görünüşe göre yatırımcılar şu anda yükselmeyi bir haberi sat olayı olarak görüyor. Bitcoin’de benzer şekilde kritik desteklerin altında dalgalanmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.