Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Beowulf Nedir? BWF Ne İşe Yarar?

0 7

Beowulf, küresel bilgi işlem kaynaklarının iletişim hizmetleri için Blockchain’deki bir süper bilgisayar ağında birleştirilerek oluşturulan bir B2B merkezi olmayan bulut platformudur. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “Beowulf nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Beowulf nedir? BWF ne işe yarar?

Beowulf platformu, internete bağlı bilgisayarı olan herkesin para kazanabilmesine izin vermektedir. Bu kişilere ise ağ madencileri adı verilmektedir. BWF kurumsal müşteriler için uygulamalarına özelleştirilebilmektedir.

Platform iletişim özellikleri eklemek, oluşturmak veya çalıştırabilmek için iOS, Android, html5, Windows, MAC ve Linux’la uyumlu, kullanıma hazır SDK’lar sağlamaktadır. Ayrıca bir giriş engeli olmadan ve kullanım dakikası başına ödemeleriyle düşük maliyetle iş uygulamalarına gerçek zamanlı iletişim yetenekleri ekleyebilirsiniz.

Projenin amacı nedir?

Projenin amacı; özellikle güvenli, yüksek kaliteli, özelleştirilebilen B2B iletişimini kolaylaştırmaktır. Bu amacıyla işletmelerin geniş kitlelere hızlı ve daha iyi erişime yardımcı olmak için Blockchain’de kurulu bir yazılım hizmeti geliştirdi. Ayrıca merkezi olmayan altyapılardaki problemleri çözmek ve öncü teknolojilerde açık bir inovasyon platformu oluşturmak istemektedir.

Özellikleri neler?

Peşin yatırım maliyeti yok: Beowulf, API’lerin kullanımı ve sıfırdan kendi altyapılarını oluşturmadan kullanıma hazırdır. Ön uç SDK’ya erişim yoluyla tüm arka uç iletişim altyapılarını işletmelere sağlamaktadır. Bu özellikle işletmelere kritik geliştirme sürelerinden, kaynaklardan, paradan ve pazar fırsatından tasarruf imkanı sağlamaktadır.Düşük maliyet: İşletmeler, kullanım başına ödeme, kullanım dakikası modelleri sayesinde iletişim uygulamalarını uygun maliyetle oluşturabilmektedir. Bu çeşit iletişim sistemlerini yönetmek için gereken altyapıyı, İK maliyetlerinden %80 tasarruf etmelerini desteklemektedir.Yüksek hizmet kalitesi: BWF ağındaki aramaların geneli, dünya çapında neredeyse tek tiptir. Dağıtılan bilgi işlem kaynakları sebebiyle kullanıcılara mümkün olan en iyi deneyimi sunan yerel aramalarıdır. BWF’nin yapay zeka motoru, çağrı kalitesini üst seviyeye çıkarabilmek için çağrı yönlendirmeyi optimize etmektedir.Ölçeklenebilirlik: BWF, isteğe bağlı iletişim hizmetleri ve ağ madenciliği imkanı sunmaktadır. İşletmeler, arka uç iletişim ağına sahip oldukları ve işlettikleri durumda olduğu gibi ölçeklendirme problemleriyle yüzleşmek zorunda kalmaz.Güvenlik ve gizlilik: BWF, en yüksek düzeyde veri güvenliği sağlayan uçtan uca şifreleme kullanmaktadır. Bu, sadece aynı aramanın arayan ve arananı bilgilerinize erişebileceğinden, yetkisiz dinlemelerin önlenmesini desteklemektedir.Şeffaflık: Blockchain bileşenleri, faturalandırma ve ödeme amaçlı bütün işlemlerin şeffaflığını sağlamaktadır.

Beowulf nedir? BWF nasıl satın alınır?

BWF ile madenciliği için; ücretsiz ve güvenli olan Beowulf madencilik yazılımı indirilmelidir. Daha sonra Beowulf Blockchain cüzdanı eklenmeli ya da ücretsiz bir hesap için kayıt olunmalıdır. Tüm adımları uyguladıktan sonra BWF ağından pasif gelir elde edilebilmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.