Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

BTU Protocol Nedir? BTU Ne İşe Yarar?

0 5

BTU Protocol, bir geliştirici veya şirkete rezervasyon platformu olma yetkisi veren ilk merkeziyetsiz rezervasyon protokolüdür. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “BTU Protocol nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

BTU Protocol nedir? BTU ne işe yarar?

Protokol, ilk açık kaynaklı eşler arası rezervasyon protokolü olarak tanımlanmaktadır. Protokol sayesinde servis sağlayıcılar müşterileri ile bağlantı kurmaktadır. Ayrıca aracı sayısını da azaltmaktadır. Bu sayede hizmet sağlayıcıları, tüketiciler için daha cazip olduğu kadar daha kârlı teklifler de yaratabilmektedir.

Aynı zamanda, garanti rezervasyonlarına pay olarak hizmet eden kripto varlık olan BTU Token’inin kullanılmasını gerektirmektedir. Hizmetler için ödemeler her zamanki gibi yapılmaktadır. BTU Token, geliştiricilerin mevcut hizmetlerinin üzerine rezervasyon hizmetleri oluşturması ya da yerleştirmesi için bir teşviktir. Rezervasyon endüstrisine daha çok şirketin katılması sağlanıp, mevcut merkezi “kazanan her şeyi alır” rezervasyon platformlarındaki rekabetleri artırmaktadır.

Projenin amacı nedir?

Projenin misyonu; konaklama, seyahat, finans, sağlık, perakende, otomotiv ve daha birçok sektördeki katılımcılar tarafından faydalanılabilecek referans uygulamalarıyla birlikte açık kaynaklı, standartlaştırılan bir merkeziyetsiz rezervasyon protokolü oluşturabilmektir.

Geleceği:

Kripto para al-sat yapan fenomenler BTU Coin’in geleceği olacağını düşünse de dikkatli yaklaşmakta yarar var. Çünkü her kripto parada olduğu gibi borsası 24 saat ve BTU Protocol BTU bugün artarken yarın düşebilme riskine sahiptir.

Kısa vadeli geleceği açısından piyasa hacmi $30,196.00 dolar düzeyine gelmesi yeşil ışık olarak yorumlanabilmektedir. Ancak $30,196.00 seviyelerine ne kadar yaklaşırsa 0.83 USD direnç noktasını zorlayacağını görebilmekteyiz.

Avantajları neler?

Platform halka açık bir envanter ve açık bir protokol, daha fazla sayıda piyasa katılımcısı arasından adil bir rekabet yaşanmasına izin verip, operasyonel maliyetleri düşürmektedir.BTU protokolünü uygulayan bütün platformlar, daha fazla ölçeklenebilirlik sağlayan, zincir içi akıllı sözleşme ve zincir dışı yazılım bileşenlerini birleştiren karma bir yaklaşımdan faydalanabilmektedir.Ayrıca BTU protokolü, ERC-808 standart rezervasyon akıllı sözleşmesiyle birlikte çalışan bir ERC-20 Token’i (BTU Token’i) içermektedir.

BTU Protocol nedir? BTU nasıl satın alınır?

Şu anda BTU ile işlem yapılabilen borsalar; Fatbtc’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz BTU listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca BTU Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.