Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Bu Altcoin’in Yüzmilyonlarcası Hareket Halinde! Dump mı Olacak?

0 6

Kripto para piyasası sert kış şartlarıyla mücadele ederken bir altcoin göz alıcı bir ralli yaptı. Bu altcoin SEC ile başı belada olan Ripple (XRP)’di. Bunlar yaşanırken, anonim cüzdanlar 185 milyon XRP’yi taşıdı. Peki bunun arkasında ne var?

Bu altcoin projesinin 185 milyon tokeni hareket halinde

Kripto balina izleme hizmeti Whale Alert, son 24 saat içinde toplam 185 milyon XRP’nin transfer edildiğini tespit etti. Bu transferler, üç büyük kripto işlemi olarak gerçekleşti. Ayrıca, bu aktarım miktarın yarısı tek bir transferde oldu. Bu arada kriptohaberler.net’dan takip ettiğiniz üzere, Ripple’a bağlı token çok iyi gidiyor. Mahkemede SEC karşısında olası bir Ripple galibiyetinden önce yükseliyor.

Balinalar, 95.000.000, 60.000.000 ve 30.000.000 XRP tokeni taşıyan üç kripto yığınını değiştirdi. Derin cepli holder’lar, bu işlemleri, Bittrex, Bitso, BitGo ve Bitstamp hesapları arasında yaptı. Doksan beş milyon XRP, burada bir kripto borsası tarafından dahili olarak yapılan tek transferdi. Bu işlem de Güney Kore’nin Bithumb’ına ait. Burada transfer edilen XRP’nin genel karşılığı 95,4 milyon dolar.

2020’nin sonundan beri birikim yapan köpekbalıkları ve balinalar

Veri toplayıcı Santiment’in bugün erken saatlerde bildirildiği üzere, 1 milyondan 10 milyona kadar XRP’ye sahip olan aktif XRP yatırımcıları, 2020’nin sonundan bu yana büyük miktarlarda XRP biriktiriyor. Bu balinalar, Kasım 2020’ye kadar yoğun satış yapıyorlardı. Ancak daha sonra bir pivot yapmayı tercih ettiler. Şimdi, Ripple’ın yasal alanda SEC’e karşı olası bir zaferine ilişkin iyimserlik hakim. Bu ortamda XRP/BTC 0,000025 fiyat seviyesinde yılın en yüksek seviyesine çıktı. Santiment, şu paylaşımı yaptı:

XRP/BTC’nin fiyat oranı, SEC ile potansiyel bir Ripple çözümüne ilişkin iyimserliğin devam etmesiyle bir yılın en yüksek seviyesi olan 0,000025’e ulaştı. 1 milyon ile 10 milyon XRP tutan aktif köpekbalığı ve balina adresleri, 2020’nin sonlarından bu yana bir birikim modelinde.

Basın zamanında CoinMarketCap verilerine göre XRP, son 24 saat içinde %2,10 artış kaydetti. Altcoin, haftalık bazda ise %38’in üzerinde değer kazandı. Bu arada, lider kripto Bitcoin dahil, piyasaya kırmızı ton hakim. Buna rağmen XRP, ayı piyasasında önemli bir hamle yaparak, rakiplerini geride bıraktı. Piyasa değeri bakımından 6. Sırada yer alan XRP, yazı sırasında 0,466 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.