Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Exchange Union Nedir? XUC Ne İşe Yarar?

0 2

Exchange Union nedir? Exchange Union, çapraz borsa ticareti ve varlık transferi gibi özellikler sunan bir Blockchain projesidir. kriptohaberler.net olarak bu makalede Exchange Union nedir, ne sunar, XUC coin nedir, nasıl alınır gibi merak edilen soruların yanıtlarını derledik. Şimdi gelin küresel varlık fiyatlarına odaklanan bu projeyi birlikte inceleyelim.

Exchange Union nedir?

2017 yılında piyasaya sürülen Exchange Union, Ethereum tabanlı bir Blockchain projesidir. Projenin arkasındaki ekip, kripto para borsalarındaki fiyat farklılıklarını çözmeyi hedefliyor. Buna göre Bitcoin fiyatı Asya ve Avrupa’daki borsalarda farklı fiyat etiketlerine sahip oluyor. Birçok yatırımcı bu fiyat farklılıkları nedeniyle farkında olmadan zarar ediyor. Exchange Union ekibi, çapraz borsa ticareti ve döviz transferi gibi özelliklerle bu problemi çözmeyi hedefliyor.

Exchange Union ne sunar?

XUC isimli bir yerel kripto para birimine sahip olan Exchange Union, borsalar arasında bir birlik yaratmayı amaçlıyor. Yani dünya üzerindeki kripto para borsalarıyla iş birliği yaparak, zincirler arası varlık aktarımını mümkün kılıyor. Ekibe göre bunu yapmak, kripto para borsalarındaki varlıkların fiyatının eşit olmasını sağlayacak. Ayrıca, kripto para yatırımcılarına çeşitli avantajlar sunacak.

Mevcut olarak Kullanıcılar, Exchange Union içerisinde dijital varlık ticareti, borsalar arası varlık aktarımı, döviz transferi ve para yatırma-çekme işlemleri yapabiliyor. Ayrıca, Ethereum ağı altında çalışan Blockchain içerisinde hızlı, düşük masraflı işlemler gerçekleştirebiliyorlar. Ağ, Ethereum üzerine inşa edilmesine karşın kullanıcılarına düşük gas ücreti sunmasıyla da öne çıkıyor.

XUC nedir? Ne işe yarar?

XUC coin, Exchange Union ağının yerel kripto para birimidir. Temelde Ethereum tabanlı bir ERC-20 tokeni olan XUC, ağ için motor görevi görüyor. Örneğin, Exchange Union’da yaptığınız herhangi bir işlemde XUC size avantaj sağlıyor. Ayrıca işlemleri basit ve ucuz şekilde gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Buna bir örnek, Union içerisindeki gas ücretlerinde kendini gösteriyor. XUC ile gas ücreti ödemesi yapan kullanıcılar, diğer varlıklarla ödeme yapan kullanıcılara göre daha az miktarda para ödüyor.

Exchange Union nedir? XUC nasıl alınır?

Exchange Union ve onun XUC coin’i son dönemde oldukça sabit bir fiyat hareketine sahip. CMC verilerine göre token, Haziran ayından beri işlem hacmi üretmiyor. Bu durum nedeniyle yatırımcıların dikkatli olmasında fayda var. Eğer XUC’yi satın almak istiyorsanız, şu anda gidebileceğiniz tek borsa IDEX. İlgili yatırımcılar, IDEX borsasına üye olup, hesaplarını doğrulayıp, cüzdanlarına para aktarıp ve XUC satın alarak tokeni satın alabiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.