Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

Agrello Nedir? DLT Ne İşe Yarar?

0 1

Agrello Coin, gücünü dijital kimlikler ve imzalardan alan, sınırlara sahip olmayan bir ağ kurmaya çalışmaktadır. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “Agrello nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Agrello nedir? DLT ne işe yarar?

Agrello Coin, Estonya merkezli bir yüksek teknoloji şirketidir. Agrello’nun ürünleri direkt olarak kimlik doğrulamaya odaklanmaktadır. Projenin DLT Coin isimli bir kripto para birimi de bulunmaktadır. Elektronik imzalardan, güvenli işlemlere kadar birçok konuda çözüm sunan Agrello, dijital kimlik sorununu da bu şekilde çözmeyi hedeflemektedir.

Agrello ekibi hem ilgili kripto para birimini hem de dijital imza ve kimlik doğrulama sektörünü büyütmek için çeşitli ortaklıklar kurmaya başlamıştır. Yakın zamanda Blockhive ve Polymath ile ortaklık imzalayan Agrello, bu sayede DLT Coin’in de daha fazla göz önünde bulunmasını sağlamıştır. Agrello’nun attığı her olumlu adımın DLT Coin için de faydalı olacağı iddia edilmektedir.

Özellikleri neler?

Agrello Coin üzerindeki bütün hizmetlere direkt olarak DLT Coin aracılığıyla ulaşım sağlanabilmektedir. Bu altcoin, Agrello platformunun kullanıcılarına üst düzey hizmet sunmasının yanı sıra farklı avantajlara da sahiptir. Argello Coin’in diğer kripto para birimlerinden ayrılan özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Kullanıcılara yapay zeka özellikleri, sektörsel veri analizleri ve son olarak piyasa verileri sunmaktadır.Diğer para birimleri ile işlem yöntemlerini Agrello cüzdanına entegre etmektedir.Geliştiriciler ile kullanıcılara çeşitli ödüllerle teşvik verilmesini sağlamaktadır.Güvenli evrak imzası özelliğinin kullanılmasını ve kullanıcıların bu sayede coin kazanmasını sağlamaktadır.Akıllı kontrat şablonlarının yüklenmesini ve bunların kullanılmasını sağlamaktadır.

DLT nedir?

DLT Coin, Delta olarak bilinen kripto paranın kısaltılmış hali olmaktadır. Ethereum ağı tabanlı bu ERC-20 Coin’ini kullanmak için genellikle KYC gerekmemektedir. Buna karşın ekip tarafından yapılan açıklamada 2 Bitcoin’den fazla hacme sahip DLT transferleri için KYC gerektiği vurgulanmaktadır. DLT Coin kullanmak için ilk olarak Agrello üzerinde hesap açmak gerekmektedir. Bununla birlikte BTC veya ETH aktarmak gerekmektedir.

Agrello nedir? DLT nasıl satın alınır?

DLT ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; YoBit ve Mercatox’dur. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz DLT listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca DLT Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.