Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

Albedo Token Satışta: Yoğun İlgi Görüyor!

0 1

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen kripto para haber sitesi olan Kriptokoin.com, KriptoKoin Token’ın ardından yeni bir token çıkardı. Bitci Teknoloji önderliğinde çıkarılan Albedo Token, bugün yatırımcılar ile buluştu ve satışa çıktığın andan beri yoğun ilgiyle karşılandı. Bir Albedo Token 0,004 TL’den satışa sunuldu. Albedo Token 3 saat gibi kısa bir sürede güçlü talep gördü ve satış hız kesmeden sürüyor.

Albedo Token 3 saat gibi kısa bir sürede güçlü talep gördü!

Türkiye’nin lider kripto para haber sitesi Kriptokoin.com, KriptoKoin Token’ı piyasaya sürerek dünyada bir ilke imza attı. Şimdi de Kriptokoin.com, Bitci Teknoloji ile birlikte Albedo Token’i çıkarıyor. Albedo Token ön satışı şu anda devam ediyor ve satış yoğun bir ilgi ile karşılanıyor.

Albedo Token 3 saat gibi kısa bir sürede güçlü satış ilgisi gördü. Albedo Token’in saatler içinde yaklaşık yüzde 20’si satıldı. Ön satış hız kesmeden devam ederken Albedo Token’ı Bitci borsası üzerinden satın alabilirsiniz. Tokenın satış süreci 3.10.2022 tarihine kadar sürecek. Albedo Token satış sürecinin ardından 21.10.2022 tarihinde Bitci.com borsasında listelenecek.

Albedo Token nedir?

Albedo, kelime anlamı olarak, bir cismin ışığı yansıtma gücü anlamına gelir. Türkiye’nin lider kripto para haber sitesi KriptoKoin.com, Kriptokoin Token’ın ardından yeni bir token çıkardı. Albedo Token, global yatırımcı topluluklarını tek bir çatı altında Blockchain teknolojisiyle birleştirmeyi amaçlamaktadır. Albedo Token ve topluluğa özel anket ve etkinlikler, özel ödüller, Metaverse ve NFT tabanlı oyun projeleri ve bu projelerden gelir elde etme imkanı sağlamaktadır.

Albedo Token, kendi ekosisteminde ve entegre edileceği diğer kişi ve kurumlara ait platform ürün ve servislerle bağlantılı olarak kullanılacağı işlemlerde, kullanıcılarına ilgili işlem, ürün ve diğer ayrıcalıklardan yararlanmasını sağlayan çözümler üretilmesini hedeflemektedir. Albedo Token sahipleri, Albedo topluluğuna ait oluşturulacak “Play To Earn” yani oynadıkça kazan konseptli oyunlara katılım hakkına sahip olacaktır. Oynadıkça kazan konseptinin yanında yakım mekanizmaları ve seviye sistemleri de olacaktır. Albedo Token ile ilgili daha fazla bilgi için ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.