Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

Cardano Mucidi Duyurdu: Bu 10 Altcoin’e Dikkat Çekti!

0 1

Charles Hoskinson bu haftanın en yüksek katılım sağlayan en iyi 10 Cardano projesini açıkladı. Yeni istatistikler, son yedi gün içinde en yüksek katılıma sahip projeleri vurguluyor.

Charles Hoskinson, Cardano ağının en iyi projelerini tanıttı

Cardano tabanlı projeler, özellikle çeşitli sosyal medya platformlarında yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Dün, Cardano CEO’su ve kurucusu Charles Hoskinson, en çok ilgi gören Cardano projesini açıkladı. Kripto para analitik platformu Lunar Crush’tan alınan istatistikler, son yedi gün içinde en çok etkileşime sahip ilk 10 Cardano projesini vurguladı. Charles’da bunlardan birini ön plana çıkarttı.

Sıralamalara göre, Hosky Token (HOSKY), kısa sürede en fazla etkileşime sahip ilk 10 proje listesinin başında yer aldı. Son yedi gün içinde Hosky Token, topluluktan toplam 8.400 etkileşim aldı. Bu arada, Hosky Token’ın arkasındaki ekip, projeyi düşük kaliteli meme coin olarak tanımlıyor.

Hosky’nin olağanüstü başarısı hakkında yorum yapan Hoskinson, ” Hosky Token bu hafta en çok ilgi gören proje gibi görünüyor” dedi. Diğer yandan, Lunar Crush sıralamasında ikinci olan bir sonraki proje, “Unbothered Wolves” oldu. Proje, son yedi gün içinde 2.700 katılım aldı. Unbothered Wolves, şu anda Cardano’da inşa edilmekte olan, yakında piyasaya sürülmeyen bir NFT tokendir.

Djed, ortaklıklarını duyurmaya devam ederken topluluğun ilgisini çekiyor.

Cardano’nun resmi stablecoin’i Djed, listede en çok etkileşime sahip üçüncü projeydi. Djed geçen hafta toplam 2.600 etkileşim kaydetti. Bu nedenle, en yüksek katılıma sahip ilk üç proje arasında olduğunu görmek şaşırtıcı değil.

Djed’in resmi ihraççısı COTI, geçtiğimiz günlerde algoritmik stablecoin için önemli bir duyuru yaptı. Topluluğa projenin bir sonraki geliştirme adımı hakkında bilgiler verdi. Duyurunun bir kısmı ayrıca, Cardano ağına dağıtılmadan önce stablecoin’in teknik bir aksaklığa sahip olmadığından emin olmak için Djed’in şu anda denetlendiğini ortaya koydu.

Cardano Daily verilerine göre, bu hafta en yüksek etkileşimli Cardano (ADA) projelerinin sıralaması şu şekilde:

Hosky Token (HOSKY) – 8.400Unbothered Wolves – 2.700Djed (DJED) – 2.600eTukTuk – 2.600Clumsy Ghosts – 2.600MuesliSwap – 2.100NMKR – 1.900Virtua TVK – 1.600Jpg.Store – 1400Mocosi Planet – 1400

kriptohaberler.net’dan takip ettiğiniz üzere, Cardano fiyatı hafif bir düşüşün ardından 0,4335 dolardan işlem görüyor. Satış baskısı nedeniyle, geçen haftaya göre %5’in üzerinde değer kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.